İade İşlemleri

İade İşlemleri

engprotein.com’den satın aldığınız ürünlerden memnun kalmazsanız eğer kullanmamak şartıyla elinize ulaştıktan sonra BEŞ (5) gün içerisinde kişiye özel tasarım(üzerinde isim yazmaması gerekli) olmaksızın iade edebilirsiniz. İade işleminin yapılabilmesi için iade edilecek ürünlerin; hiç kullanılmamış, ambalaj ve içeriğinin zarar görmemiş olması gerekir.

İade işleminizi başlatabilmek için faturanızın arka yüzüne isim soy isim, sipariş numarası ürün barkod no telefon, mail adres, imza  iade & değişim nedenini okunaklı bir şekilde eksiksiz olarak doldurarak, iade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile beraber bize gönderilmelidir. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir. Belirtilen şartlara uygun olmayan ürünlerin iade/değişim işlemleri gerçekleştirilememektedir.

İade etmek istediğiniz ürünleri bize gönderirken; faturanızın varsa tüm nüshalarını da kargo paketinin içerisine koyarak kargolamanız gerekmektedir.

Eng Protein önemsediği müşteri memnuniyeti ile kredi kartı ile satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin ödemesi eğer ilgili banka ve aracı kurum firmamıza ödemesini sağlamışsa tarafımızca iade gerekçe ve şartları olumlu olarak değerlendirildikten sonra tamamı hesap kartınıza EFT olarak iade edilmektedir, sağlanmamışsa bu süreçte ödeme sağlanan banka ve/veya aracı kuruluşların iade süreçleri ve şartlarına  bağlı olarak sizlere iade sağlanmaktadır. Bankanız tarafından taksitli şekilde alım sağladığınız taktirde kredi kartınıza yine bankanızın bu yöndeki iade işlemlerine ilişkin kurallar  geçerli olacaktır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden engprotein.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için info@engprotein.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eng Protein önemsediği müşteri memnuniyeti ile EFT ve/veya kapıda ödemeli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin kapıda ödeme ücreti hariç hesap kartınıza ilgili iade şartları hükümlerince EFT olarak iade edilmektedir, Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden engprotein.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için info@engprotein.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

engprotein.com’dan alınmış ve ürün iade politikamıza uyan ve iadesi onaylanmış ürünler ,ürün firmaya ulaştıktan sonra 7 iş günü içinde iade edilmiş olacaktır. İade işlemlerinde taşımacılık müşteriye (alıcıya) aittir.

kapat
Aradığınız ürünleri görmek için yazmaya başlayın.

Alışveriş sepeti

kapat

Giriş yap

kapat

Kenar Yukarı Kaydır

Hoşgeldiniz , Size Kampanyalar ve İndirim Kuponları İçin Bildirim Gönderelim

E-Bültene abone olun , kampanya ve indirimlerden haberdar olun